.
 
ENG
 

 Tüm Duyurular

2019 KÜNİB Özbekistan Eğitim Fuarı Katılımcı Üniversiteler Listesi

Uluslararası ‘’Türk Dünyasında Millî Mücadele Ve Edebiyat’’ Sempozyumu

V. TURKCESS Eğitim ve Sosyal Bilimler Kongresi

KÜNİB Haber 2 Sayısı Çıktı

 Duyurunun Ayrıntısı


Kafkasya Üniversiteler Birliği (KÜNİB) olarak; üyemiz bulunan Maltepe Üniversitesi’nin değerli uzmanları tarafından hazırlanan “Uzaktan İngilizce Dil Öğretimi” uygulamasını Üniversitenizdeki akademik personelin kullanımına sunmaktan mutluluk duymaktayız. Bu değerli eğitim hizmetini ücretsiz olarak KÜNİB üyesi üniversitelerimizin akademik personeline açmış olmalarından dolayı, Maltepe Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Şahin Karasar’a ve emeği geçen bütün meslektaşlarımıza teşekkür ederiz.

İnternet üzerinden canlı bağlantı sağlayan, kamera sistemi kullanan, animasyon ve canlandırmalar ile desteklenen bu program; İngilizce öğrenmek için yeterli fırsat bulamayan katılımcılara; ofislerinde, evlerinde ve internet erişimi olan bütün uygun mekanlarda bu olanağı sunmaktadır. Katılımcılar, ilan edilen ders saatlerinde, sanal ortamdaki sınıf arkadaşları ve öğretmenleri ile, sınıf ortamından farksız bir şekilde, derslere katılabilirler. Tıpkı gerçek bir sınıf ortamındaymış gibi söz alıp soru sorabilir, karşılıklı diyalog kurabilirler. Canlı ortamda sunulan derse katılamayan ya da tekrarlamak isteyen katılımcılar, internet ortamında daimi olarak sunulan ders kayıtlarını daha sonra takip edebilirler.

Öğretim, bu aşamada sadece ‘elementary’ ve ‘pre-intermediate’ seviyelerinde sunulmaktadır. Daha üst seviyelerde de uzaktan İngilizce öğretebilmek için gerekli çalışmalar Maltepe Üniversitesi bünyesinde sürdürülmektedir.

Uzaktan İngilizce Dil Öğretimi uygulamasına aşağıdaki linkten erişilmektedir:

http://muzeb.maltepe.edu.tr/uzaktan-egitim-ingilizce-ogretimi

KÜNİB YÖNETİM KURULU

 
 
.
Adres: Maltepe Üniversitesi 34857 Maltepe / İstanbul    Telefon: 0 850 346 4967   Faks: +90 216 626 10 93:  E-Mail : info@kunib.com